תפריט נגישות

סמ"ש אלעד אבוזגלו ז"ל

אלעד אבוזגלו
בן 19 בנפלו
בן רחל ומיכאל
נולד באשקלון
בו' באב תשמ"ד, 4/8/1984
התגורר בתל אביב
שרת במשטרת ישראל
יחידה: מג"ב דרום
התגייס ב-25.11.2002
נפל בעת מילוי תפקידו
בג' באב תשס"ג, 1/8/2003
מקום נפילה: באר שבע
באזור השפלה הדרומית והנגב
מקום קבורה: אשקלון - צבאי
חלקה: 4, שורה: 8, קבר: 4.
הותיר: הורים ושני אחים - יעקב ומאור

סיפור חיים

אלעד נולד בבית החולים ברזילי באשקלון, ביום שבת ה-4.8.84. בן שני במשפחה.

בראשית דרכו התחנך אלעד בגני חב"ד באשקלון, למד בבית הספר הממלכתי דתי עוזיאל עד כיתה ג', בבית הספר הממ"ד סיני - כיתות ד'-ו', בחטיבה הדתית באשקלון - חטיבת ביניים ובתיכון מקיף ב' רוגוזין בכיתה התורנית. אלעד למד במגמת מחשבים וסיים את התיכון בהצלחה עם בגרות מלאה.

אלעד היה אהוב על חבריו, מוריו וכל מכריו, תמיד עם חיוך על הפנים והמון שמחת חיים. סימני ההיכר שלו היו: הנמשים המפוזרים על פניו, החיוך שהיה קבוע, גומת החן בסנטר והצחוק הנשמע למרחקים. אהב לצחוק, לבלות ולהנות מהחיים.

תחביביו היו: להכיר חברים מכל קצוות הארץ, משחקי מחשב, להאזין לשירים במערכת, רחיצה בים ובבריכה, ריצה למרחקים, כדורגל, כדורסל, טניס שולחן, כפיפות בטן וכפיפות ידיים, רכיבה על סוסים, סנפלינג - בקיצור אהב את החיים.

אלעד היה תמיד הראשון לעזור לאנשים והיה פעיל באופן קבוע בגמ"ח לנזקקים. תמיד חשב על טובת האחר לפני טובתו שלו.

חלומו של אלעד היה לשרת במג"ב וחלום זה התגשם ב-25.11.02 כאשר התגייס לשירות המדינה במג"ב דרום. אלעד היה גאה לשרת את המדינה וגאה עוד יותר לשרת בסיירת של מג"ב - סמ"ג 5.

אלעד נפצע אנושות בראש חודש, א' באב תשס"ג, 30.7.03, במהלך פעילות מבצעית בבאר שבע. הוא נלחם על חייו במשך יומיים בבית החולים סורוקה וב-ג' באב תשס"ג, 1.8.03, מת מפצעיו. נקבר בבית העלמין הצבאי באשקלון - יום אחד לפני יום הולדתו ה-19.

הותיר אחריו הורים - רחל ומיכאל ושני אחים - יעקב ומאור.

יהי זכרו ברוך

בניית אתרים: